Studenti o Akademiji lepih umetnosti i multimedija

Znanja koja sam stekla tokom studija otvorila su mi vrata boljeg sveta

Akademija lepih umetnosti i multimedija je ustanova kulture koja je meni, kao i mnogim kolegama, pružila izuzetan kvalitet obrazovanja. Kao neko ko ima izuzetnu čast i privilegiju da bude deo „umetničke elite“ ovog fakulteta, mogu reći da je ALUM za mene definitivno bio pravi izbor.
Odličan nastavni kadar, vrhunski pedagozi i umetnici, kao i izuzetan prostor za rad glavne su karakteristike Akademije lepih umetnosti i multimedija.

Kao najveću prednost studiranja na ALUM-u izdvojila bih pre svega kvalitet i stručnost zaposlenih. Zahvaljujući podršci izuzetnih ljudi sa ALUM-a, njihovom iskustvu, znanju i velikodušnosti olakšan mi je put usavršavanja i učenja, pun ushićenja i radosti. Kolegama koji još uvek razmišljaju da li je ALUM pravi izbor za njih, mogu reći da će, ukoliko se ne odluče za ovu akademiju, sebi uskratiti šansu da steknu kvalitetno znanje, pre svega upotrebljivo, kao i mogućnost da postanu vrsni umetnici sa najvećim zvanjem doktora nauka iz oblasti umetnosti.

Veštine koje sam stekla na Akademiji lepih umetnosti i multimedija pomogle su mi da prođem u najuže krugove na brojim konkursima iz oblasti umetnosti u Srbiji i inostranstvu. ALUM mi je otvorio vrata potpuno novog, boljeg sveta, u koji sam zakoračila zahvaljujući brojim priznanjima, učešću na prestižnim izložbama, kolonijama, kao i izradom slika za privatne kolekcionare.

Mersiha Prušević Dulić

ALUM je nadmašio sva moja očekivanja

Akademija lepih umetnosti i multimedija je fakultet koji je uspeo da nadmaši sva moja očekivanja! Individualni pristup studentima pomogao je da se razvijam, upijam znanja, kao i da uvek imam kome da se obratim za savet. Vrhunski profesori su uvek dostupni studentima za pitanja i pomoć, dok studentska služba u svakom trenutku brine da sve teče u najboljem redu.

Katarina Vesin

Kvalitetni profesori obezbedili su mi da se umetnički izrazim

Razlog koji me je naveo da upišem baš ovu akademiju, jeste kvalitetan kadar profesora. Pored toga, za ALUM sam se odlučila zbog usmeravanja i održavanja različitog senzibiliteta svakog umetnika. Kao student slikarstva, sloboda izražavanja i realizacija raznih ideja na jedinstven način za mene su veoma važne.

Profesori i asistenti Akademije lepih umetnosi i multimedija su svojim pedagoškim i obrazovanim pristupom omogućili da moj svet postane stvarnost. Na ALUM-u ćete dobiti priliku da se umetnički izrazite i obezbedite sebi svetliju budućnost.

Tanja Gligorijević

Uz ALUM sam uspela da ostvarim svoje ciljeve

Akademija lepih umetnosti i multimedija je ustanova koja već niz godina omogućava studentima različitih interesovanja da steknu sva potrebna znanja. Prijatna atmosfera među studentima, profesorima i zaposlenima vlada na ALUM-u, a to je u današnje vreme retkost.

Studentima je omogućeno da se obrazuju uz savremene metode nastave i nekonvencionalne pristupe. Najveća prednost Akademije su profesori koji koriste individualne i grupne pristupe studentima, što omogućava bolju komunikaciju i saradnju. ALUM zajedno sa profesorima i brojnim institucijama kulture i javnim medijskim servisom omogućava studentima obrazovanje kroz brojne posete, teorijsku i praktičnu nastavu. Studenti imaju priliku da razvijaju i neguju svoja interesovanja i uz pomoć ALUM-a ostvare svoje željene ciljeve.

Ono što svaki student Akademije lepih umetnosti i multimedija može da očekuje jeste da će steći široko obrazovanje iz različitih oblasti, iskustvo pri radu na brojnim projektima, prijateljstva i sve neophodno za dalji razvoj i napredak. Preporučujem svima koji dele ista interesovanja vezana za kulturu, umetnost i nauku da se pridruže Akademiji lepih umetnosti i multimedija.

Sofija Milinković

Na Akademiji lepih umetnosti i multimedija naučićete sve što vam je potrebno

Na Akademiji lepih umetnosti i multimedija najviše su me oduševili profesori koji su uvek tu za svoje studente. Pored toga, studije na ALUM-u su mi omogućile da upoznam mnogo ljubaznih ljudi i studiram u super okruženju. Akademiju lepih umetnosti i multimedija preporučila bih svima, jer će na ovom fakultetu naučiti sve što im je potrebno za ostvarivanje uspešne karijere, ostvariće značajne kontakte sa ostvarenim stručnjacima iz raznih oblasti.

Saša Smiljanić

ALUM je mesto gde možete da napredujete uz punu podršku profesora

Akademija lepih umetnosti i multimedija je mesto gde studenti mogu da se posvete svom ličnom napredovanju, uz punu podršku profesora. Kao najveću prednost studiranja na Akademiji lepih umetnosti i multimedija istakao bih savremeni nastavni program i odličan nastavni kadar. Preporučio bih svima da upišu ALUM zbog načina na koji se profesori odnose prema studentima i, naravno, zbog njihove stručnosti.

Nikola Joksimović

Studije na ALUM-u su najlepši dani u mom životu

Akademija lepih umetnosti i multimedija pružila mi je priliku da steknem vredna znanja i iskustva, kao i da upoznam stručnjake iz branše. Studiranje na Akademiji lepih umetnosti i multimedija je bilo pravo zadovoljstvo, i zbog toga ću studentske dane provedene na ALUM-u pamtiti kao najlepše dane u mom životu.

Ana Zgonjanin